Dodano: 2021-10-06, Mistrzostwa Gminy Wolsztyn - badminton

5 października 2021 roku, w sali sportowej Szkoły Podstawowej 2 w Wolsztynie,

rozegrano zawody badmintonowe o randze Mistrzostw gminy Wolsztyn.

Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje z Obry, Wroniaw, Świętna, wolsztyńskiej "dwójki" i "trójki".

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Wojciech Stanisławski, Mateusz Kaczmarek, Krzysztof Gembka,

Szymon Kozłowski, Lena Krawczyk, Oliwia Kędziora i Julia Kozłowska w Igrzyskach Dzieci,

a Aleksandra Siczyńska, Marta Andrys, Agnieszka Kupisz,

Mariusz Kwiatkowski, Tymoteusz Laskowski i Kacper Michalewicz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Miło nam poinformować, że trzy zespoły awansowały na kolejny szczebel zmagań sportowych.

Dziewczęta z klasy VI i VIII zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy z klas IV, VI drugie.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na zawodach powiatowych.