Dodano: 2021-06-23, Wycieczka do Nowej Soli - klasa II, IV

23 czerwca uczniowie klasy II i IV, wyjechali na wycieczkę do Nowej Soli. Pierwszą atrakcją był godzinny przejazd statkiem Laguna po rzece Odrze a następnie pasowanie przez kapitana statku na Wilków Rzecznych. W dalszej kolejności zwiedzaliśmy oraz dokonywaliśmy różnorodnych doświadczeń w Parku Fizyki. Było tam świetnie. Uczniowie byli zafascynowani i bardzo zaangażowani. Spędziliśmy tam 1,5 godziny. W Parku Krasnala bawili się korzystając z będących tam atrakcji, robili zakupy, oglądali mini Zoo. Pogoda dopisała, humory również. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni.