Dodano: 2021-11-11, Nocka filmowa w klasie II

Uczniowie klasy II wraz z wychowawcą spędziła niezapomnianą nockę w szkole. Nocna przygoda rozpoczęła się od wykupienia biletu na nocny seans. Każdy przybyły uczeń, aby otrzymać bilet musiał odpowiedzieć na wylosowane pytanie. Następnie uczniowie udali się do klasy zamienionej w kino samochodowe, gdzie wyświetlane były bajki z projektora „Ania”. Uczniowie bawili się doskonale grając w przyniesione gry planszowe. Wiele uśmiechu na twarzy wywołały nietypowe zadania do wykonania. Po wspólnej kolacji, wieczornej toalecie udaliśmy się na spoczynek. Na dobranoc wysłuchaliśmy czytaną przez panią baśń H. Ch. Andersena. Była to nietypowa noc. Dla niektórych pierwsza spędzona poza domem bez rodziców. Rano zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie zostali odebrani przez rodziców.

DZIĘKUJEMY

p. Kindze Grining, p. Paulinie Kwiatkowskiej i p. Małgorzacie Rejent za przygotowanie pięknych modeli samochodów.