Dodano: 2021-10-07, Wycieczka do Zielonej Góry - klasy I, II, III

07 października uczniowie klasy I, II i III wyjechali na wycieczkę do Zielonej Góry. Pierwszą atrakcją był Park Trampolin SkokoLoco. Dzieci spędziły tam aktywnie czas. Swoją przygodę rozpoczęły krótkim filmem instruktażowym – jak bezpiecznie korzystać z atrakcji parku, następnie każdy uczeń na swojej trampolinie wykonał rozgrzewkę, którą poprowadził instruktor.  Zabawa toczyła się w basenach z gąbkami, na trampolinach, w strefie koszykówki i na torze przeszkód „Ninja Box”.  Taka forma aktywności ruchowej sprawiła uczniom sporo radości.

Kolejną atrakcją wycieczki było kino Cinema City i seans filmowy „Lassie, wróć!”.  Uczniowie obejrzeli wzruszającą historię nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie.

Po atrakcjach w parku i emocjach kinowych wróciliśmy zadowoleni do Świętna.