Dodano: 2021-09-23, Wycieczka do OSP w Świetnie - klasa I

23.09.2021 r. klasa 1 odwiedziła Remizę Strażacką w  Świetnie. Pan Marcin Tato naszego Gracjana zapoznał nas z pracą strażaków. Dzieci oglądały wyposażenie remizy i dowiedziały się do czego służy, były zachwycone wozami strażackimi i  łodzią. Mogły sprawdzić ile waży wyposażenie Strażaka. Pan Marcin opowiadał nam wiele ciekawych rzeczy, które dotyczą Jego pracy. Zainteresowanie było bardzo wielkie, a chęć zostania w przyszłości strażakiem wyraziło kilkoro dzieci i chłopców, i dziewczynek.