Dodano: 2021-06-09, Wycieczka do Wolsztyna - klasa I

W  środę 9 czerwca 2021r. Uczniowie klasy I wraz z wych. M. Horowską i A. Skorupińską wybrali się na wycieczkę do Wolsztyna. Najpierw zwiedzili wystawę  V Festiwalu Sztuki Plastycznej Dziecka „O kafelek artystyczny Wacława Jagielskiego”,  na której mogli zobaczyć min. prace kolegi z klasy Macieja Kwiatkowskiego oraz  koleżanki z klasy VII Adrianny Bocer. Po czym udali się  do Biura Promocji i Turystyki. Tam  w ciekawy sposób wzbogacili wiedzę o  najciekawszych miejscach Wolsztyna. Następnie pieszo udali się do Skansenu Muzeum Regionalnego tam poznali warunki  życia na wsi w dawnych czasach, czynności gospodarskie, uprawy polowe oraz tradycyjne rzemiosła. Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wycieczki
p. M. R. Dominiak i p. M.M. Rejent