Dodano: 2020-11-21, Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Propaguje takie wartości jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych.

Taki dzień jak ten przypomina wszystkim, że warto jest zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość.

Przesłanie akcji jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Nasi uczniowie po raz drugi włączyli się do akcji ! Odbarowali innych swoją dobrocią, uśmiechem, dobrym słowe i gestem!

Pamiętajmy to nic nie kosztuje!

prezentacja