Dodano: 2020-10-13, Teatrzyk Kamishibai - przedszkole

We wtorek grupy Żabki i Tygryski zostały zaproszone przez Panią Martę na teatrzyk. Nie był to jednak taki zwykły teatrzyk - nazywał się Kamishibai. Pani Marta przyniosła specjalną scenę - butai i przedstawiła Dzieciom baśń pod tytułem "Nowe szaty cesarza". Dzieci z zainteresowaniem obejrzały i wysłuchały przedstawienie. Pani Marta opowiedziała Dzieciom, że mogą samodzielnie tworzyć i bawić się w teatr. Dzieci nagrodziły Panią Martę wielkimi brawami, dostały też zaproszenie na następny występ.