Dodano: 2020-07-31, Podręczniki - religia i niemiecki

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie będą korzystać z następujących podręczników, które należy nabyć we własnym zakresie.

Religia:

klasa "0" tytuł: Tak! Jezus mnie kocha autor: ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak wydawnictwo: Jedność
klasa I tytuł: Poznaję Boży świat autor: ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak  wydawnictwo: Jedność
klasa II tytuł:  Kochamy Pana Jezusa autor: ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak wydawnictwo: Święty Wojciech (podręcznik + ćwiczenia)
klasa III tytuł:  Przyjmujemy Pana Jezusa autor: ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak wydawnictwo: Święty Wojciech (podręcznik + ćwiczenia)
klasa IV tytuł: Jestem Chrześcijaninem autor: ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak wydawnictwo: Święty Wojciech (podręcznik + ćwiczenia)
klasa V tytuł: Szczęśliwi, którzy szukają prawdy autor: ks. dr Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak wydawnictwo: Jedność (podręcznik + ćwiczenia)
klasa VI tytuł: Wierzę w Kościół autor: ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak wydawnictwo: Święty Wojciech (podręcznik + ćwiczenia)
klasa VII tytuł: Spotkanie ze Słowem autor: ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak wydawnictwo: Święty Wojciech (podręcznik + ćwiczenia)

Język niemiecki:
klasa IV tytuł: Wir smart 1 autor: Giorgio Motta wydawnictwo: LektorKlett (bez ćwiczeń)
klasa V tytuł: Wir smart 2 autor: Giorgio Motta wydawnictwo: LektorKlett (bez ćwiczeń)
klasa VI tytuł: Wir smart 3 autor: Giorgio Motta wydawnictwo: LektorKlett (bez ćwiczeń)

Pozostałe podręczniki i ćwiczenia są zakupowane przez szkołę w ramach dotacji i wypożyczane uczniom na początku roku szkolnego.