Dodano: 2020-03-18, W oczekiwaniu na rozporządzenie

Szanowni Rodzice!

Ministerstwo Edukacji Narodowej wystosowało wczoraj pismo do dyrektorów, by przygotowali szkoły do zdalnego nauczania. W międzyczasie Ministerstwo tworzy odpowiednie rozporządzenie.

Jak wielu z Państwa wie, my już pewne kroki podjęliśmy. Nauczyciele są w kontakcie z uczniami i przesyłają im różne treści. Dla klas 4-8 uruchomiliśmy platformę edukacyjną Moodle.

Obecnie pracujemy nad tym, by sporządzić klarowne zasady, którymi będziemy się kierować, jeżeli zdalne nauczanie będzie obowiązkowe. Gdy tylko pojawi się rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i upewnimy się, że nasze ustalenia są z nim zgodne, przedstawimy je Państwu.

Proszę o cierpliwość, a także kontakt, jeżeli tylko odczuwają Państwo taką potrzebę. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mają Państwo danych do logowania na Librusie, można je uzyskać dzwoniąc pod numer 697 032 293.

Z życzeniami zdrowia i spokoju
Krzysztof Filipek