Dodano: 2020-02-20, "Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury" - klasa II i grupa Żabek

Grupę Żabek w dalszym ciągu odwiedza klasa II. Uczniowie przychodzą do maluszków i czytają im bajki. Ostatnio gościliśmy Mateusza K. z bajką "Żaba", Mateusza L., który czytał dzieciom "Kota w butach", Aishę z opowiadaniem "Idą święta", Szymona z bajką o latawcu i Krzysia z wierszami dla dzieci. Niektórzy uczniowie przychodzą do dzieci kolejny raz. W oczach najmłodszych kolegów, uczniowie II klasy są "mistrzami czytania".

Dziękujemy Wam za Wasze odwiedziny!