Dodano: 2020-02-14, Walentynki w przedszkolu

Dziś 14 lutego są Walentynki

pełne uśmiechu dla każdego chłopca i każdej dziewczynki

W grupie Żabek  zorganizowano Pocztę Walentynkową. Najmłodsze dzieci mogły zrobić Walentynkę i obdarować nią kogoś kogo bardzo lubią. Skrzyneczka była pełna. Każde dziecko i osoby pracujące w przedszkolu zostały obdarowane Walentynkami. Pani Agnieszka i Pani Emilia przygotowała słodką  niespodziankę.

To był miły i radosny dzień.

W grupie sówek została zorganizowana zabawa walentynkowa podczas której dzieci pięknie tańczyły w rytm muzyki oraz uczestniczyły w walentynkowych zabawach. Niewątpliwie największą atrakcją było otwarcie skrzynki z pocztą walentynkową.  Skrzynka była pełna ponieważ dzieci przez cały tydzień przygotowywały i wrzucały walentynki. Nie zabrakło pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało: pysznego lizaka od Karolinki i balonika od pani.

Był to dzień miłych wrażeń.

Dziękujemy  p. Kwiatkowskiej, p. Basińskiej, p. Gryning, p. Skorupinskiej, p. Rejent, p. Ostrowskiej, p. Kaczmarek, p. Stroińskiej za przygotowanie słodkiego, pysznego poczęstunku.