Dodano: 2019-12-20, Apel bożonarodzeniowy

20 grudnia odbyły się w szkole Jasełka. Ich organizatorem była klasa IV. W odróżnieniu od poprzednich lat, kolędy zostały odegrane na dzwonkach przez uczniów kl. IV-VI. Na zakończenie, uczniowie klas IV-VIII i przedszkolacy z „0”, przedstawili swoje własne interpretacje taneczne do świątecznych utworów. Nie zabrakło śniegu, serpentyn i confetti.
Między kolejnymi występami nauczyciele wręczali wyróżnienia uczniom za udział w konkursach czytelniczych i matematycznych. Przedstawiciele Szkolnego Samorządu nominowali Aleksandrę Siczyńską z klasy VI na szkolnego fotografa.
Na koniec Pan dyrektor Krzysztof Filipek przekazał wszystkim świąteczne życzenia.