Dodano: 2019-11-14, Projekt edukacyjno-artystyczny - klasa VIII

Dnia 14 listopada w naszej szkole realizowaliśmy projekt edukacyjno-artystyczny „Style muzyczne” przygotowany przez klasę VIII pod nadzorem p. Agnieszki Pilarek-Szumskiej. W projekt zaangażowane zostały klasy IV-VI. Została przedstawiona prezentacja multimedialna oraz zadania do realizacji projektu. Klasa VIII opracowała łamigłówki, krzyżówki, wykreślanki, puzzle oraz utwory do odsłuchu z literatury muzycznej. Do rozpoznania stylów od muzyki klasycznej do rapu, popu czy rocka alternatywnego służyły plakaty i przygotowane materiały. Bawiliśmy się ucząc , słuchaliśmy rozpoznając, zakreślaliśmy przypominając treści z plakatów i prezentacji.

Wszyscy w zdrowej rywalizacji cieszyliśmy się z takiej propozycji poznawania ciekawych treści i dla nas nowego materiału.  Każdy z nas czegoś ciekawego się dowiedział! Lubimy różne style słuchamy innej muzyki. A tym ciekawym doświadczeniem zdobywaliśmy punkty i wiedzę. Klasa VIII brawo!

DZIĘKUJEMY!