Dodano: 2019-11-12, Obchody Święta Niepodległości - szkoła

12 listopada 2019 r. w naszej szkole obchodzono Święto Niepodległości. W ramach uroczystości odbył się Przegląd pieśni patriotycznej. Każda klasa, pod kierunkiem p. Agnieszki Pilarek – Szumskiej, przygotowała jedną pieśń patriotyczną i wiersz o tematyce patriotycznej. Jury w składzie: p. dyrektor Krzysztof Filipek, p. Anna Skorupińska, p. Joanna Markowska-Wróblewicz oceniała występy uczniów.

W kategorii klas I-III wyróżnienie otrzymała klasa II, która w nagrodę pojedzie do sali zabaw w Fala Park. Nagrodę ufundowała gazeta „Wasz Dzień po Dniu” reprezentowana przez p. Rozalię Kaczmarek.

W kategorii klas IV-VIII wyróżnienie otrzymała klasa VI, która w nagrodę pojedzie na kręgle do Fala Park. Nagrodę ufundowała p. Aniela Stanisławska.

Uczniowie byli doskonale przygotowani do występów. Każda klasa za uczestnictwo w przeglądzie otrzymała słodycze ufundowane przez Radę Rodziców klasy VI.

Obchody Święta Niepodległości patronatem medialnym objęła gazeta „Wasz Dzień po Dniu”.

Organizatorem uroczystości byli uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą Anitą Brzezińską.

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród oraz p. Agnieszce za profesjonalne przygotowanie uczniów.