Dodano: 2019-10-11, Program "Umiem pływać" - klasa III

Uczniowie klasy III  rozpoczęli w październiku udział w Programie Powszechnej Nauki Pływania „Umiem pływać”.  Głównym celem programu jest upowszechnianie aktywności fizycznej oraz nabycie podstawowych umiejętności pływania.

Dzieci są już po pierwszych zajęciach na basenie w Wolsztynie, na których zapoznały się z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa. A że w wodzie czują się doskonale - wybrały dla siebie nazwę – Orki ku zadowoleniu swojego instruktora - Pana Tomasza. Ćwiczenia w formie zabawowej dostarczają dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji. Orki uczą się też odpowiedzialności i samodzielności. Wspólne wyjazdy to również integracja z uczniami ze Szkoły z Obry.

Życzymy Orkom dalszych  sukcesów w pływaniu !!!